M

BEGÄR OFFERT

RING OSS

042-610 11 00

Vi som jobbar här

VD/Försäljning
och projekt

Rickard Granqvist
Tel: 042-610 11 01
rickard@tonysbudbil.se

Trafikchef

Oliver Spenner
Tel: 042-610 11 00
oliver@tonysbudbil.se

Transportledare

Lars Rehn
Tel: 042-610 11 00
lars@tonysbudbil.se

Transportledare

Jesper Birkfeldt
Tel: 042-610 11 00
jesper@tonysbudbil.se

Ekonomi

Anita Ljungqvist
Tel: 042-610 11 07
anita@tonysbudbil.se

HR/Personal

Jessica Johansson
Tel: 042-610 11 03
jessica@tonysbudbil.se

Våra kontor

Kontakta ditt närmaste kontor för att boka transport!

Du kan även boka via e-post måndag-fredag mellan 08.00-16.00 på mailadress bokning@tonysbudbil.se
*Notera att bokning är registrerad först när du erhållit bekräftelse.

Helsingborg

Tonys Budbil AB
Sydhamnsgatan 14
252 28 Helsingborg
Tel: 042-610 11 00
Jour:  042-610 11 00

Landskrona

Tonys Budbil AB
Box 610
261 26 Landskrona
Tel: 0418-190 19  
Jour:  042-610 11 00

Malmö

Tonys Budbil AB
Bildögatan 26
211 24 Malmö
Tel:     040-12 38 00
Jour:  042-610 11 00

Journummer

042-610 11 00

Vill du att vi ringer dig istället?

God Jul & Gott Nytt År!

God Jul & Gott Nytt År!

Vi vill passa på att önska våra kunder, samarbetspartners och medarbetare en riktigt God Jul och ett Gott Nytt År!

Vi har öppet som vanligt….

läs mer
Tonys Budbil byter ägare

Tonys Budbil byter ägare

Den 1:a november 2018 förvärvades samtliga aktier i Tonys Budbil AB av Niklas Nielsen och Jerker Nilsson.

Genom förvärvet…

läs mer

Journummer


042-610 11 00