M

BEGÄR OFFERT

RING OSS

042-610 11 00

Vi som jobbar här

VD/Försäljning
och projekt

Rickard Granqvist
Tel: 042-610 11 01
rickard@tonysbudbil.se

Trafikchef

 Nasi Cicek
Tel: 042-610 11 00
nasi@tonysbudbil.se

Transportledare

Lars Rehn
Tel: 042-610 11 00
lars@tonysbudbil.se

Transportledare

Jesper Birkfeldt
Tel: 042-610 11 00
jesper@tonysbudbil.se

Fordon &
Terminalansvarig

Roger Svensson
Tel: 042-610 11 00
roger@tonysbudbil.se

Ekonomi

Anita Ljungqvist
Tel: 042-610 11 07
anita@tonysbudbil.se

HR/Personal

Jessica Johansson
Tel: 042-610 11 03
jessica@tonysbudbil.se

Våra kontor

Kontakta ditt närmaste kontor för att boka transport!

Du kan även boka via e-post måndag-fredag mellan 08.00-16.00 på mailadress bokning@tonysbudbil.se
*Notera att bokning är registrerad först när du erhållit bekräftelse.

Helsingborg

Tonys Budbil AB
Sydhamnsgatan 14
252 28 Helsingborg
Tel: 042-610 11 00
Jour:  042-610 11 00

Landskrona

Tonys Budbil AB
Box 610
261 26 Landskrona
Tel: 0418-190 19  
Jour:  042-610 11 00

Malmö

Tonys Budbil AB
Bildögatan 26
211 24 Malmö
Tel:     040-12 38 00
Jour:  042-610 11 00

Journummer

042-610 11 00

Vill du att vi ringer dig istället?

Journummer


042-610 11 00