M

BEGÄR OFFERT

RING OSS

042-610 11 00

KONTAKT

Välkommen att kontakta oss för alla eventuella frågor och/eller bokningar.

Vänligen kontakta ditt närmaste kontor för att boka transport:

Helsingborg

Tonys Budbil AB
Sydhamnsgatan 14
252 28 Helsingborg

Tel: 042-610 11 00
Journr: 042-610 11 00

Landskrona

Tonys Budbil AB
Box 610
261 26 Landskrona

Tel: 0418-190 19
Journr: 042-610 11 00

Malmö

Tonys Budbil AB
Blidögatan 26
211 24 Malmö

Tel: 040-12 38 00
Journr: 042-610 11 00

Bokning kan även göras via mail Måndag – Fredag mellan 08.00 – 16.00 på mailadress:

bokning@tonysbudbil.se

Observera att bokningen är registerad först när bekräftelse är utskickad!

Kontaktpersoner

VD/Försäljning
Rickard Granqvist

Tel: 042-610 11 12
rickard@tonysbudbil.se

Transportledare
Christer Nilsson

Tel: 042-610 11 00
christer@tonysbudbil.se

Ekonomi
Anita Ljungqvist

Tel: 042-610 11 13
anita@tonysbudbil.se

Trafikchef/Transportledare
Nasi Cicek

Tel: 042-610 11 00
nasi@tonysbudbil.se

Transportledare
Jimmy Valfridsson

Tel: 042-610 11 00
jimmy@tonysbudbil.se

HR/Personal
Katarina Löfqvist

Tel: 042-610 11 14
katarina@tonysbudbil.se

Lagerbokning 

Tel: 042-610 11 00
rickard@tonysbudbil.se

Journummer


042-610 11 00

Helsingborg


042-610 11 00

Landskrona


0418-190 19

Malmö


040-12 38 00